Czwartki La 2017/2018 zakończone!

W środę 30 maja, odbył się Wojewódzki Finał „Czwartków La” w naszym regionie. To coroczna impreza organizowana przez MOSiR Kielce, na Stadionie przy ul. L, Drogosza 1. Cały sezon 2017/2018,  nasi uczniowie rywalizowali z najlepszymi lekkoatletami z regionu, nie bez sukcesów. Reprezentanci naszej szkoły jak zawsze w zawodach lekkoatletycznych nie zawiedli i  zaprezentowali się bardzo dobrze. I tak: (19.04.2018r )  rocznik 2005: Piorun D. – I miejsce w rzucie piłeczką palantową, V miejsce w biegu na 60m, Słowiński I –  II miejsce w rzucie piłeczką palantową,  II miejsce w biegu na 60m, Jastrzębski B – III miejsce w biegu na 60m,  V miejsce w rzucie piłeczką palantową, rocznik 2006: Marczewski M. – II miejsce w rzucie piłeczką palantową, V miejsce w biegu na 60m,  Jagielska A. – II miejsce w rzucie piłeczką palantową, IV w biegu na 60m, rocznik 2007: Ziętal M – I miejsce w rzucie piłeczką palantową, I miejsce w biegu na 60m,  Borowiecka A –  I miejsce w rzucie piłeczką palantową, Kwarciak D. –  II miejsce w rzucie piłeczką palantową, Kwarciak E. – IV miejsce w rzucie piłeczką palantową.  (26.04.2018r) rocznik 2005: Piorun D. – I miejsce w rzucie piłeczką palantową, V miejsce w biegu na 60m, Słowiński I. – I miejsce w rzucie piłeczką palantową,  II miejsce w biegu na 60m, Jastrzębski B. – III miejsce w biegu na 60m, III miejsce w rzucie piłeczką palantową, Basa D. –  II miejsce w rzucie piłeczką palantową,  IV miejsce w biegu na 60m, rocznik  2006: Marczewski M. – II miejsce w rzucie piłeczką palantową, Jagielska A. – III miejsce w rzucie piłeczką palantową,  rocznik 20007:  Ziętal M. – I miejsce w rzucie piłeczką palantową, II miejsce w biegu na 60m,  Borowiecka A. – II miejsce w rzucie piłeczką palantową, Kwarciak D. –  IV miejsce w rzucie piłeczką palantową, VI miejsce w biegu na 60m,  (10.05.2018r)  rocznik 2005: Piorun D. – I miejsce w rzucie piłeczką palantową, V miejsce w biegu na 60m,  Słowiński I. –  II miejsce w rzucie piłeczką palantową,  II miejsce w biegu na 60m, Jastrzębski B. – IV miejsce w biegu na 60m, VI miejsce w rzucie piłeczką palantową,  Basa D. –  II miejsce w rzucie piłeczką palantową,  III miejsce w biegu na 60m, rocznik 2007: Borowiecka A – II miejsce w rzucie piłeczką palantową, Kiniorska J – I miejsce w rzucie piłeczką palantową, (24.05.2018r) rocznik 2005: Piorun D. – I miejsce w rzucie piłeczką palantową, IV miejsce w biegu na 60m, Jastrzębski B – III miejsce w biegu na 60m, III miejsce w rzucie piłeczką palantową,  Matuszewski M – I miejsce w biegu na 60m, IV miejsce w rzucie piłeczką palantową rocznik 2007:  Borowiecka A – II miejsce w rzucie piłeczką palantową, Ziętal M. – I miejsce w rzucie piłeczką palantową, IV miejsce w biegu na 60m. Najlepiej zaprezentował się D. Piorun – uczeń klasy 7a, rocznik 2005. W Finale sezonu zajął I miejsce w rzucie piłeczką palantową i III miejsce w biegu na 60m. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

czwartki