DRODZY MIŁOŚNICY HARRY’EGO!

Jeżeli ktoś z Was z wypiekami na twarzy śledzi dzieje młodego czarodzieja z Hogwartu oraz  jego przyjaciół, to nie obce są mu magiczne zaklęcia oraz tajne miejsca słynnej szkoły magii. Wszystkich, którzy chcieliby swoją wiedzą podzielić się z innymi, zapraszamy do wspólnej zabawy podczas konkursu „Co mugole wiedzą o świecie Harry’ego Potter’a?”. Będzie składał się on z dwóch etapów. Pierwszy – to sprawdzian ze znajomości treści lektury. Najlepsi mugole zakwalifikują się do etapu drugiego. Będzie odbywał się on w formie prezentacji. Każdy uczestnik wybierze jedną z postaci występujących w powieści, postara się jak najlepiej w nią wcielić i przygotuje krótki, rymowany wierszyk na swój temat (2-3 czterowersowe strofy). Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy uczniów klas 4 i 5. Chętne osoby zgłaszają się do Pani  Barbary Burczyn – Bekier lub  Natalii Burczyn. Pierwszy etap odbędzie się 15 kwietnia 2014r. o godz 13.40 (sala 24D).