Dzisiaj nasza Paulownia Cotevisa jutro Tlen dla Kielc!!!

22 listopada 2019 r. dzięki współpracy z Zarządem Okręgu LOP w Kielcach na terenie naszej szkoły posadziliśmy symbolicznie drzewo – Paulownię Cotevisa. Tym samym przystąpiliśmy do projektu „ROBIMY TLEN DLA KIELC”!!!
Z drzewem przyjechali do szkoły:  Beata Antoszewska – Prezes Zarządu Okręgu LOP oraz Barbara Spychaj – Sekretarz. Oczywiście mimo wietrznej pogody wspomagał nas ciałem i duchem
nasz pan Dyrektor – Sylwester Ozga!
W pracach nasadzeniowych uczestniczyli uczniowie klas 1c, 1e oraz Zielonego Patrolu klas starszych pod opieką wychowawców: Agnieszki Dziewięckiej, Małgorzaty Antoń i Artura Staniszewskiego.