Finał Świętokrzyskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Turnieju Szachowym

W dniach 7-8 grudnia 2019r. w Zespole Szkół w Kostomłotach Drugich odbył się Finał Świętokrzyskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Turnieju Szachowym. Podczas turnieju naszą szkołę reprezentowali: Maciej Wittych z kl. VIIc, Filip Juszkiewicz z kl. Vg, Franciszek Kusto z kl. IVd, Julia Wittych z kl. IVc oraz Tamara Matysiak z kl. IIId. Uczniowie mieli szansę zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami z województwa świętokrzyskiego. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałej gry.
Miło nam poinformować, że w kategorii dziewcząt rocznik 2009-2010 I miejsce zajęła Julia Wittych, a VI miejsce Tamara Matysiak. Składamy również serdeczne gratulacje Julii Wittych za zajęcie II miejsca w Mikołajowym Turnieju Szachowym w kategorii do lat 10. Naszym szachistom życzymy dalszych sukcesów!!!