Kolejny eliminacyjny Turniej „Świętokrzyski Volley Cup”

We wtorek 12 grudnia odbył się w Hali Legionów eliminacyjny Turniej mini siatkówki, w ramach projektu  „Świętokrzyski Volley Cup” organizowanym przez Urząd Miasta Kielce. Kilkadziesiąt dziewcząt z klas III – VI z naszej szkoły rywalizowało ze swoimi rówieśnicami z niemałymi sukcesami. Wśród klas III najlepiej zaprezentowała się I. Karwat, zdobywając 2 miejsce, a w klasach IV: B. Rurarz i Z. Wojcik zajęły 2 miejsce.  4 miejsce zajęły dziewczynki z klas V: A. Sionko, J.  Stepniewska, Z. Padło oraz Z. Bieszczad. W najstarszym roczniku klas VI mamy 1 miejsce ( M. Kinder, K. Turlej, O. Janusz oraz N. Nadrzewia) oraz 3 miejsce (M. Litwin, M. Lichosik, O. Chajzer, K. Stelmasinska i K. Gawryś). Serdecznie gratulujemy młodym siatkarkom!

dav   dav    dav   dav

dav   dav    dav     dav