Konkurs plastyczno-wiedzowy dla klas II „Postacie z książek Kornela Makuszyńskiego”.

Nasza szkoła ma wyjątkowego patrona. Jest Nim Kornel Makuszyński. Co roku z okazji rocznicy Jego urodzin wychowawcy ze świetlicy szkolnej organizują konkurs wiedzowo- plastyczny dla klas II. 23 lutego w auli szkolnej zgromadzili się Ci uczniowie wraz wychowawcami. Dobra zabawa oraz zdrowa rywalizacja poprowadziła 11 klas przez ciekawe konkurencje, począwszy od wykonania kukiełki przez test wiedzy o utworach mistrza Kornela, skończywszy na wspólnym haśle-okrzyku, promującym Jego twórczość . Szanowne jury miało ręce pełne pracy, cudownie przygotowani uczniowie spisali się znakomicie.
Oto wyniki poszczególnych klas:
Miejsce I- kl. II d ,e
Miejsce II- kl. II a,b,c,,h,j
Miejsce III- kl. II f,g,i,k
Wszystkim gratulujemy , dziękujemy za zaangażowanie i życzymy samych miłych chwil spędzonych podczas lektury utworów Kornela Makuszyńskiego.
konkurs22konkurs21konkurs20konkurs16konkurs15konkurs14konkurs2konkurs1
konkurs32konkurs33konkurs37konkurs34konkurs33konkurs32konkurs31konkurs30konkurs29konkurs28konkurs19konkurs11konkurs36