Turnieje z udziałem naszych uczniów.

W ostatnim tygodniu listopada, w hali sportowej ZS nr 2 w Kielcach, odbyły się Turnieje w ramach akcji „W poszukiwaniu młodych talentów”. Turnieje zostały rozegrane w dwóch dyscyplinach: piłka siatkowa (24.11.2020) i piłka ręczna (26.11.2020).

W Turnieju piłki siatkowej, naszą szkołę reprezentowały zarówno dziewczynki jak i chłopcy z klas VII – VIII. Dziewczęta podzielone na 2 zespoły zajęły kolejno I (M. Bracha, K. Bukowska, B. Rurarz, J. Stępniewska, L. Jastrzębska, D. Kwarciak, A. Jamka) i II miejsce (K. Trela, K. Pióro, K. Bąk, A. Urban). Zawodniczką MVP turnieju została Julia Stępniewska, natomiast A. Urban została wyróźniona w II składzie. W klasyfikacji chłopców nasza reprezentacja zajęła III miejsce (A. Matałowski, O. Kowalczyk, J. Łodo, F. Popiel, J. Osuch, J. Dąbrowski, M. Marczewski, J. Pieczyrak, M. Kosowicz, Sz. Salata, J. Krawczyk, K. Dulemba). Najlepszym zawodnikiem okazał się J. Osuch.

W Turnieju młodych adeptów szczypiorniaka, rozegranym 2 dni później, naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klas V i VII. Młodszy zespół zajął II miejsce (O. Łukasik, B. Rysiński, A. Pajchel, Sz. Salwa, M. Guzy, M. Chałupka, M. Łodej, D. Tobera, M. Siołek, J. Januchta ) a starsi piłkarze byli bezkonkurencyjni i zajęli I miejsce (J. Orawiec, J. Borowiec, M. Matoga, W. Durlik, O. Nogaj, A. Mastyna, M. Ciepliński, F. Łapot, F. Basa, Sz. Litwin, R. Fąfara, P. Adamczyk, B. Zapała, W. Pyczek).

Wszystkim naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy!