Nasi pływacy znów pokazali klasę!

Zakończyła się już kolejna edycja Mistrzostw Kielc Szkół Podstawowych w pływaniu. Klasy V – VI rywalizowały we wtorek – 3 marca, a dwa dni później (5 marca) stanęli do swoich konkurencji najstarsi pływacy z klas VII – VIII.  Zawody zorganizowane były na pływalni ‚Foka” w Kielcach, przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wyścigi na poszczególnych dystansach były ciekawe i emocjonujące. O zwycięstwo nasi pływacy walczyli z rówieśnikami z kilkunastu kieleckich szkół, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Bezapelacyjnie nasza szkoła okazała się najlepsza i zdobyła I miejsce, zarówno w klasach V -VI ( I. Boruń, M. Chrabąszcz, A. Czerwińska, M. Dąbrowska, K. Grzegorczyk, O. Karczewska,  J. Nowińska, G. Osuch, M. Pietrasiak, A. Piwowarczyk, K. Sell, A. Prasał, Z. Wójcik, A. Górski, M. Konopka, P. Oleś, M. Osuch) jak i w najstarszej grupie wiekowej, klas VII – VIII ( W. Jagielska, A. Kubikowska, J. Michalska, M. Segieta, W. Baran, O. Bartczak, D. Basa, B. Bożyk, K. Janus, W. Wicha, D. Krawczyk, M. Turek). Szczegółowe informacje dotyczące rywalizacji indywidualnej i zespołowej dostępne są na stronie swimtiming.pl. Wszystkim naszym szkolnym pływakom gratulujemy ducha walki i sukcesów!