Niesamowity Turniej piłki ręcznej pod ziemią !!!

W niedzielę 12 stycznia, odbył się w Kopalni Soli w Bochni, IV Noworoczny Turniej Piłki Ręcznej Dzieci. Areną zmagań młodych szczypiornistów była sala sportowa mieszcząca się w Komorze „Ważyn”- 200 metrów pod ziemią!. Wystartowało 12 zespołów – 117 zawodników, rozegrano łącznie 30 meczów. Uczniowie naszej szkoły (J. Januchta, M. Siołek, J. Dąbrowski, F. Glegoła, Sz. Salwa, P. Hamera, M. Chałupka, D. Tobera, A. Pajchel, O. Łukasik, B. Rysiński, M. Moń, P. Adamczyk, A. Smolanko) z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem „walczyli” z rówieśnikami. Szczególnie emocjonujący był mecz naszych młodych piłkarzy z zespołem MOSiR I Bochnia, którego  rozstrzygnięcie wymagało rozegrania serii rzutów karnych. Po zaciętej rywalizacji w tak niesamowitych okolicznościach przyrody, ostatecznie chłopcy zajęli  VIII miejsce! Podopiecznym Pana T. Litwina serdecznie gratulujemy udziału w niepowtarzalnym Turnieju szczypiorniaka!