Obiady w styczniu

OPŁATY ZA OBIADY
W STYCZNIU
14 obiadów po 4,50zł – do zapłaty:
63,00 zł.

Należy przelać na konto bankowe szkoły:

w dniach
od 01.01 do 10.01

Proszę o terminowe wpłaty !!!

NIE MOŻNA DOKONYWAĆ WPŁAT
Z WYPRZEDZENIEM!!!

Ze względu na wymagania organizacyjne stołówki proszę obowiązkowo przestrzegać terminów opłat.
Do chwili uiszczenia opłaty (najpóźniej do 10.01) dziecko przed każdym obiadem jest zapisywane w stołówce.

Do tego dnia obiady są przygotowywane dla wszystkich uczniów, którzy korzystali z obiadów w miesiącu poprzednim,z wyjątkiem zgłoszonych rezygnacji.
Uczeń otrzyma karnet obiadowy po dokonaniu wpłaty.
Uczniom klas O-III karnet dostarcza kierownik świetlicy, pozostali uczniowie klas IV-VIII mają obowiązek zgłosić się do kierownika po karnet osobiście.

Nieobecności na obiadach należy zgłaszać w przeddzień nieobecności dziecka do godziny 13.00 bezpośrednio do świetlicy, lub telefonicznie (041 367 64 87).
Są one zwracane na konto na koniec miesiąca.
W pierwszym dniu nagłej nieobecności można odebrać obiad „na wynos”.