Półmetek Zimowego Wieloboju LA za nami!

17 marca odbyły się kolejne zawody w ramach Halowych Mistrzostw Kielc w Zimowym Wieloboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych. Rywalizacja odbywa się w czterech konkurencjach: biegu na 60m, biegu na 600m, skoku w dal i rzucie piłką lekarską.  Po 4 kolejkach uczniowie naszej szkoły uplasowali się na najwyższych pozycjach w poszczególnych konkurencjach. I tak: N. Magdziarz (kl. VId) zajęła III miejsce w skoku w dal, III miejsce w rzucie piłką lekarską, II miejsce w biegu na 60m. O. Jagodzki (kl. VIa) zajął II miejsce w biegu na 600m, I miejsce w skoku w dal, I miejsce w rzucie piłką lekarską, II miejsce w biegu na 60m. F. Kaczmarek (kl. VIg) zajął kolejno: I miejsce w biegu na 600m, I miejsce w skoku w dal, II miejsce w rzucie piłką lekarską, I miejsce w biegu na 60m. W. Tobera (kl. IVa) zajął w swoim roczniku I miejsce w biegu na 600m. Gratulujemy dotychczasowych wyników i trzymamy kciuki za dalszą rywalizację!