Przedstawienie Bożonarodzeniowe ze św. Franciszkiem

To od św. Franciszka pochodzi zwyczaj przygotowywania bożonarodzeniowej szopki. Fakt ten stał się kanwą, na której powstał scenariusz do jasełek przygotowanych przez uczniów naszej szkoły przez panią Elżbietę Ćwierz. Pomagali jej też z pełnym zaangażowaniem pan Mirosław Piątkowski (scenografia) pan Paweł Borycki (obsługa audio) oraz pani Katarzyna Kotarska wraz z chórem pod jej kierownictwem. Poniżej zdjęcia ze spektaklu, który odbył się 19 grudnia o godz. 20.00 z myślą o pracownikach szkoły (także emerytowanych) oraz rodzicach, zaproszonych gościach i wszystkich, którzy chcieli zobaczyć jasełka w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Gratulacje z okazji 28 rocznicy powstania parafii na Ślichowicach przyjmuje jej proboszcz, ks. kan. Bogdan Pękacki.

Św. Franciszek i zwierzęta.

Chór szkolny (dzieci młodzsze). Chórem kierowała pani Katarzyna Kotarska.

Scenografię przygotował pan Mirosław Piątkowski.