Rada Rodziców – skład Prezydium w roku szkolnym 2023/2024

Skarbnik – Małgorzata Łazarz

Członek –  Norbert Krawczyk

Członek –  Anna Radziejewska

Rada Rodziców w roku szkolnym 2022/23 sfinansowała dla Naszej szkoły zakup monitora interaktywnego 75″. Dziękujemy serdecznie w imieniu całej społeczności szkolnej.

Rada Rodziców ustaliła dobrowolną składkę na fundusz RR w roku szkolnym 2023/2024 w wysokości 60zł / rok. Rodzice posiadający dwoje lub więcej dzieci uczęszczających jednocześnie do naszej szkoły mogą dokonać wpłaty tylko jednej składki (bardzo prosimy o zaznaczenie na wpłacie imion i nazwisk oraz klas dzieci, których dotyczy składka). Powyższą kwotę można wpłacić na konto lub u wychowawcy klasy w czasie spotkań otwartych-wywiadówek najpóźniej do końca kwietnia.

Numer konta Rady Rodziców: PKO BP O/K 91 1020 2629 0000 9602 0285 9528

Rodzice dzieci klas pierwszych i drugich, w sprawie nauki pływania muszą porozumieć się bezpośrednio z instruktorami, ze względu na brak możliwości zawierania umów przez Radę Rodziców.

100% wpłat w klasie oznacza, że 50% wraca do danej klasy !!!

Rada Rodziców – skład Prezydium w roku szkolnym 2022/2023

• Paweł Cichy        – przewodniczący

• Marta Perlak       – z-ca przewodniczącego

• Norbert Krawczyk   – sekretarz

• Anna Sarnecka    – skarbnik – członek

• Katarzyna Jaros  – członek

Informacje o działalności Rady Rodziców szkoły w roku szkolnym 2022/2023.

Dzięki prężnej działalności Rady Rodziców przy SP nr 25 w Kielcach i jej  wzorowej współpracy z dyrekcją szkoły możemy wspólnie realizować wiele dobrych inicjatyw. Dzięki finansom RR wspieramy naszych uczniów w wielu obszarach – dydaktyki, wychowania, profilaktyki, rozwijania zainteresowań, działalności charytatywnej, rywalizacji sportowej i reprezentowania naszej szkoły na zewnątrz.

Rada Rodziców jest również fundatorem nagród przeznaczonych dla naszych uczniów biorących udział w różnego rodzaju konkursach i zawodach sportowych a także fundatorem nagród związanych z wyróżnieniem uczniów na koniec każdego roku szkolnego. W roku szkolnym 2022/2023 RR postanowiła sfinansować zakup monitora interaktywnego dla szkoły, za co w imieniu dyrekcji i całej społeczności szkolnej serdecznie dziękujemy.

Środki Rady Rodziców przeznaczane są także na dofinansowanie zajęć integracyjnych w poszczególnych klasach w miesiącach- maj, czerwiec  w każdym roku szkolnym. Kwoty uzyskane na ten cel uzależnione są od ilości ( wskaźnik procentowy) dobrowolnych wpłat na fundusz RR przez poszczególne klasy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy wspierają działalność  Rady Rodziców z pożytkiem dla naszych uczniów i naszej szkoły.

Szczegółowe zestawienie finansów/ wydatków Rady Rodziców znajduje się w załącznikach.