TAK MINĄŁ ROK SZKOLNY 2015/16 W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH 0 a I 0 c

Rok szkolny 2015/16 w oddziałach przedszkolnych O a i O c obfitował w wiele wydarzeń.

1.Spotkanie z Policją

Specjaliści od ruchu drogowego uczyli dzieci jak rozpoznawać i nazywać niektóre znaki drogowe, oraz przypomnieli im zasady przechodzenia przez jezdnię. Pokaz judo pokazał 6-latkom jak sprawny fizycznie musi być policjant.

2.Bal Choinkowy

Dzieci czekały na tę zabawę cały rok. Piękne stroje i wspólna zabawa przyniosła im wiele radości.

3. Wyjazd do Nadleśnictwa

To wycieczka z elementami edukacji ekologicznej, która pozwoliła rozwijać dzieciom zainteresowania przyrodnicze.

4.Konkurs „Bezpieczne zabawy na śniegu”.

Cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród przedszkolaków. Miał na celu uświadomienie dzieciom znaczenia bezpieczeństwa podczas zabaw zimą na dworze.

5.Konkurs plastyczny ” Kartka wielkanocna”.

Organizowany od kilku lat konkurs ma na celu kultywowanie tradycji wielkanocnych w naszych domach.

Wychowawczynie Elżbieta Ślusarczyk i Aleksandra Bazak