ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Na rozpoczęcie roku szkolnego w dniu 1 września 2020r.  zapraszamy dzieci oddziałów ,,0” oraz uczniów klas I i IV.

Do szkoły mogą przyjść tylko osoby zdrowe bez objawów wskazujących na infekcję górnych dróg oddechowych, których domownicy nie są zakażeni lub nie przebywają na kwarantannie.

w oddziałach ,,0” i  I  w dniu rozpoczęcia roku szkolnego dopuszcza się obecność jednego rodzica/prawnego opiekuna dziecka .

Dorośli – rodzice/opiekunowie uczestniczący w uroczystościach będą musieli przestrzegać środków ostrożności – osłonić usta i nos (prosimy o założenie maseczki oraz rękawiczek lub przed wejściem zdezynfekować dłonie).

Dzieci/ uczniowie czekają na wychowawców przy wyznaczonych wejściach o określonych godzinach zachowując dystans społeczny 1,5 m. Do sal przechodzą pod opieką nauczycieli. W budynku szkoły poza salami lekcyjnymi obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa przez maseczki, dlatego prosimy, aby dziecko przychodząc do szkoły było zaopatrzone w środki osłony twarzy.

Po zakończeniu spotkań wszyscy opuszczają budynek tym samym wejściem.

Nr 1 – wejście główne

Nr 2 – wejście główne

Nr 3 – wejście do pawilonu D

Nr 4 – wejście do pawilonu D (od strony basenu)

Nr 5 – wejście do pawilonu B

0A
sala 3B

Uczniowie pozostałych klas: II, III, V, VI ,VII, VIII
w dniu 1 września 2020 r. otrzymają od wychowawców wiadomości wysłane przez dziennik elektroniczny z planem lekcji
oraz innymi informacjami dotyczącymi przyjścia do szkoły
w dniu 2 września 2020 r.

Aktualności szkolne