Świetlicowy Konkurs Bożonarodzeniowy

Tegoroczny Bożonarodzeniowy konkurs plastyczno-techniczy odbył się 18 grudnia. Uczniowie wykonywali własnoręcznie ” Świąteczne kartki „. Prace konkursowe jak zwykle były bardzo różnorodne i piękne. Jury wyłoniło spośród uczestników  I,II i III miejsca, wręczono dyplomy i upominki. W świąteczny nastrój wprowadzili nas uczniowie klasy II e , którzy jako bohaterowie bajek przypomnieli jak ważne jest czynienie dobra wokół siebie. Naszą świetlicę reprezentowała zdobywczyni I miejsca- Gabriela Kobryn z kl. II c,  , a opiekunem była pani Kinga Sielecka- Żołądek.