Szkolne Konkursy o Św. Janie Pawle II

Dzień po kolejnej rocznicy wyboru Polaka Karola Wojtyły na Papieża – 17 października, w naszej szkole odbyło się podsumowanie Konkursu Plastycznego dla uczniów klas 0 – IV zatytułowanego „Jan Paweł II i Eucharystia”.

Po uroczystym wręczeniu nagród laureatom starsi uczniowie przystąpili do finału Konkursu Wiedzy o Świętym Janie Pawle II, który dotyczył biografii Ojca Świętego oraz treści „Listu do dzieci”, napisanego w 1994 roku. Gratulujemy laureatom!

Poniżej można zobaczyć zdjęcia z wręczenia nagród oraz fotografie wybranych prac zgłoszonych do konkursu.