Udany występ naszych piłkarzy w Halowym Turnieju Piłki Nożnej.

W poniedziałek 9 grudnia, w hali przy ul. Krakowskiej 72 w Kielcach, odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej dla Uczniów Szkół Podstawowych o Puchar Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty. Organizatorem Turnieju byli Parafialny Klub Sportowy „Polonia Białogon Kielce” oraz Kuratorium Oświaty w Kielcach. Celem turnieju jest zachęcanie dzieci do większej aktywności ruchowej i aktywniejszego udziału w zajęciach pozalekcyjnych. W turnieju brali udział uczniowie urodzeni w latach 2008,2009 i 2010. Uczniowie naszej szkoły (M. Drobiecki, K. Dziewięcki, K. Janda, M. Guzy, O. Jarząb, P. Józefik, A. Kośmicki, P. Kuncewicz, M.Matoga, M. Osuch, W. Pająk, P. Starościak, M. Majchrzak, K. Mazurczak) – w podwójnym składzie – po zaciekłej walce ostatecznie zajęli II i IV miejsce. Serdecznie gratulujemy chłopakom sukcesu!