UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

Nareszcie nadszedł czas na upragniony wypoczynek! Koniec ze sprawdzianami, kartkówkami i dyktandami…Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy w końcu nastał czas cudownego lenistwa – WAKACJE!!!

Uroczyste pożegnanie starego roku szkolnego odbyło się 27 czerwca 2014 roku w auli SP25. W naszej szkole, jak co roku w tym dniu, łzy szczęścia spowodowane zbliżającą się labą, przeplatały się ze łzami smutku tych, którzy już na zawsze musieli opuścić mury poczciwej  Dwudziestki Piątki. Przyszli gimnazjaliści obiecali sławić imię swojej „podstawówki” i jako jej absolwenci godnie  prezentować się w innych szkołach. Tak więc wszystkim bez wyjątku, tym płaczącym ze smutku i tym, którzy szlochali z radości, życzymy wspaniałych, szalonych i ciekawie spędzonych wakacji.