UWAGA! Komunikat w sprawie zajęć w dniach 12.03–13.03.2020r.

UWAGA !!

W dniach 12.03–13.03.2020r. (czwartek, piątek) zajęcia dydaktyczno-wychowawcze dla klas 0 – VIII zostają odwołane. Szkoła w tym czasie organizuje zajęcia opiekuńcze.

W tych dniach wszyscy nauczyciele pełnią zajęcia opiekuńcze w swoich godzinach pracy (są w pracy w godzinach wynikających z ich planu lekcji i zastępstw doraźnych).

Od poniedziałku 16.03.2020r. – 25.03.2020r. uczniowie nie przychodzą do szkoły. Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy.

Od 16 marca 2020 r. nauczyciele poprzez dziennik elektroniczny rozsyłają materiały dydaktyczne i wskazówki do samodzielnej pracy w domu, pozostają w kontakcie mailowym z uczniami i rodzicami. Ministerstwo Edukacji Narodowej przekaże informacje dotyczące e-materiałów, z których mogą korzystać uczniowie i nauczyciele.

Nauczyciele śledzą na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju. Sprawdzają również komunikaty wysyłane przez System Informacji Oświatowej.

W terminie 12.03. – 25.03.2020 r. obiady nie będą przygotowywane.