Wisdom of Life

UWAGA! Komunikat w sprawie zajęć w dniach 12.03–13.03.2020r.

UWAGA !!

W dniach 12.03–13.03.2020r. (czwartek, piątek) zajęcia dydaktyczno-wychowawcze dla klas 0 – VIII zostają odwołane. Szkoła w tym czasie organizuje zajęcia opiekuńcze.

W tych dniach wszyscy nauczyciele pełnią zajęcia opiekuńcze w swoich godzinach pracy (są w pracy w godzinach wynikających z ich planu lekcji i zastępstw doraźnych).

Od poniedziałku 16.03.2020r. – 25.03.2020r. uczniowie nie przychodzą do szkoły. Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy.

Od 16 marca 2020 r. nauczyciele poprzez dziennik elektroniczny rozsyłają materiały dydaktyczne i wskazówki do samodzielnej pracy w domu, pozostają w kontakcie mailowym z uczniami i rodzicami. Ministerstwo Edukacji Narodowej przekaże informacje dotyczące e-materiałów, z których mogą korzystać uczniowie i nauczyciele.

Nauczyciele śledzą na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju. Sprawdzają również komunikaty wysyłane przez System Informacji Oświatowej.

W terminie 12.03. – 25.03.2020 r. obiady nie będą przygotowywane.

Dyrekcja Szkoły

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Aktualności szkolne

Archiwum