Wiosenny Turniej Mini Piłki Siatkowej klas II – III

Powoli próbujemy wrócić do „normalności” w szkole, więc i szkolna rywalizacja sportowa „nadrabia” zaległości spowodowane pandemią.  Dlatego w poniedziałek 17 maja, odbył się w naszej szkole Wiosenny Turniej Mini Piłki siatkowej dla uczniów klas II – III. Wzięło w nim udział 35 uczniów, zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Sponsorem zawodów był Urząd Marszałkowski oraz Dyrektor i Rada Rodziców naszej szkoły – SP nr 25 w Kielcach. Wszyscy uczestnicy bardzo starali się pokazać z najlepszej strony, rywalizacja była zacięta do ostatniego punktu. I tak wśród uczniów klas drugich I miejsce zajęła J. Andrzejczak, II miejsce K. Bąk a III miejsce Z. Kaleta. W klasach trzecich na I miejscu uplasowała się L. Dzikowska, tuż za nią na II miejsce zapracował P. Ludwiński, a stawkę medalową zamykał T. Czapka zajmując III miejsce. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i czekamy z utęsknieniem na następne zawody i turnieje!