Wyniki Szkolnego Konkursu Ekologicznego dla kl. 0-VIII

„Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę”

w roku szkolnym 2020-21

Oddziały przedszkolne

I miejsce              Kaja Gaworek                   – kl. 0a

II miejsce             Maja Justyniarska             – kl. 0b

III miejsce           Tomasz Grzywacz             – kl. 0b

Wyróżnienie        Kornelia Matysiak            – kl. 0b

Klasy I

I miejsce               Maria Wróblewska          – kl. Ic

I miejsce               Pola Tamborska               – kl. Ic

II miejsce             Blanka Bąk                      – kl. Ie

III miejsce            Bartosz Gajos                   – kl. Ib

Klasy II

I miejsce               Maks Tomaszewski         – kl. IIe

II miejsce              Zuzanna Bęben                – kl. IIa

III miejsce             Laura Janicka                  – kl. IIe

Wyróżnienie          Karolina Bąk                   – kl. IIe

Klasy III

I miejsce              Maciej Więckowski          – kl. IIIe

II miejsce             Gabriela Kobryn               – kl. IIIc

II miejsce             Hanna Adamczyk             – kl. IIIe

III miejsce            Dorota Drążczyk              – kl. IIId

Klasy IV:

I miejsce         Lena Bednarska                     kl. 4a

II miejsce       Aleksander Więcek                kl. 4d

III miejsce      Wiktoria Brzozowska            kl. 4a

III miejsce      Maja Twarowska                   kl. 4b

Klasy V:

I miejsce         Igor Starosz                            kl. 5b

II miejsce       Natalia Katra                         kl. 5b

III miejsce      Julia Wittych                          kl. 5c

Wyróżnienia:

Laura Kot                               5a

Maja Bronarska                     5d

Klasy VI:

I miejsce         Julia Latosińska                     kl. 6d

II miejsce       Julia Wolniewicz                   kl. 6d

III miejsce      Maciej Łodej                          kl. 6e

Wyróżnienia:

Jakub Nowak                          6f

Nikola Jarząbek                     6b

Szymon Adamczyk                6c       

Klasy VII:

I miejsce         Julia Twarowska                    kl. 7c

II miejsce       Natalia Brzozowska               kl. 7a

Klasy VIII:

I miejsce         Miłosz Jaśkowski                   kl. 8b

II miejsce       Katarzyna Krzak                   kl. 8e

III miejsce      Monika Biskup                       kl. 8c

Wyróżnienia:

Magdalena Dawgert               8a

Zuzanna Bronarska                8g