Wisdom of Life

Zajecia pozalekcyjne dla klas 1-8

HARMONOGRAM ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

KLASY I-VIII

 Dzień

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Godzina

Sala

PONIEDZIAŁEK

 

Koło matematyczne klas V Miszczyk Joanna 740-825 2 D
Koło plastyczno-techniczne klas IV-VI Sulej Marzena 740-825 3 A
Koło matematyczne klas VI Długosz-Mazurczak Agnieszka 740-825 11 D
Koło historyczne klas VII Złotnicka Ewa 1115-1200 26 D
Koło języka angielskiego klas III Lenart-Kowalska Elżbieta 1215-1300 10 B
Zajęcia wokalne klas I-III Kotarska Katarzyna 1415-1500 5 C
Koło informatyczne klas VII-VIII Sołtys Jarosław 1510-1555 9 C
Koło chemiczne klas VII-VIII Biskup Anna 1600-1645 5 D
WTOREK
Koło języka niemieckiego klas VII-VIII Wiśniewska Katarzyna 740-825 4 A
Koło fizyczne klas VII-VIII Libicka-Krok Beata 740-825 1 D
Koło plastyczno-techniczne klas IV-VI Sulej Marzena 740-825 3 A
Koło języka angielskiego klas VIII Miernik Karolina 740-825 4 D
Koło historyczne klas VIII Nocoń Mirella 740-825 24 D
Koło matematyczne klas VII bdef Pietrala Bożena 740-825 2 D
Koło matematyczne – klasa VIII b Misztal Dorota 830-915 11 D
Koło matematyczne – klasa VIII e Wrona Edyta 830-915 25 A
Koło języka polskiego – klasa VIII a Gorajska Dobrosława 830-915 12 D
Koło regionalne Kopieniak Małgorzata 1115-1200 24 A
Koło regionalne Słopiecka Anna 1115-1200 24 A
Zajęcia wokalne klas I-III Kotarska Katarzyna 1215-1300 Sala bilardowa
Koło języka angielskiego klas III Lenart-Kowalska Elżbieta 1215-1300 8 B
Koło matematyczne klas III Ewa Kowalczyk 1215-1300 5 B
Koło informatyczne klas I-III Ślusarczyk Henryka 1215-1300 6 C
Zajęcia wokalno-instrumentalne klas I-II Borycki Paweł 1415-1500 5 C
Koło języka polskiego klas VI bi Trębaczkiewicz Małgorzata 1415-1500 1D
Koło matematyczne klas VIII c Gorycka Anna 1510-1555 25 A
Koło języka polskiego – klasa VIII d Kubera Małgorzata 1510-1555 19 D
Koło geograficzne klas VII-VIII Staniszewski Artur 1510-1555 26 D
Koło języka polskiego – klasa VIII c Chmielewska Joanna 1600-1645 10 D
Koło języka polskiego – klasa VIII b Chaba Ewa 1650-1735 13 D
Koło biologiczne klas VII-VIII Zazula Wiesława 1740-1825 21 D
ŚRODA
Koło chemiczne klas VII-VIII Biskup Anna 740-825 5 D
Koło matematyczne klas VI Długosz-Mazurczak Agnieszka 740-825 15 D
Koło języka angielskiego klas I-II Głowacz Ewelina 830-815 7 B
Koło matematyczne- klasa VIII e Wrona Edyta 925-1010 15 D
Zajęcia wokalno-instrumentalne klas I-II Borycki Paweł 1115-1200 Sala bilardowa
Koło plastyczne klas I-II Dziewięcka Agnieszka 1115-1200 7 B
Koło plastyczne klas I-II Dziewięcka Agnieszka 1215-1300 7 B
Koło matematyczne- klasa VIII a Misztal Dorota 1415-1500 11 D
Koło języka angielskiego klas VII Cecot Katarzyna 1415-1500 23 D
Koło informatyczne klas V-VI Walaś Agnieszka 1600-1645 14 D
CZWARTEK
Koło języka polskiego  klas VII ab Pawłowska Edyta 740-825 13 D
Koło matematyczne klas III Gorajska Jolanta 740-825 7 B
Koło biologiczne klas VII-VIII Zazula Wiesława 740-825 21 D
Koło matematyczne klas IV Gola Małgorzata 1020-1105 15 D
Koło plastyczne klas I Rachuna Dominika 1115-1200 6 D
Koło plastyczne klas I Rachuna Dominika 1215-1300 6 D
Koło języka angielskiego klas I-II Głowacz Ewelina 1215-1300 8 B
Koło języka polskiego – klasa VIII e Chaba Ewa 1215-1300 13 D
Koło teatralne klas I-III Baran Iwona 1215-1300

1315-1400

12 B
Koło teatralne klas IV-VIII Jolanta Lipiec 4 B
 

Zajęcia wokalne klas IV-VIII

 

 

Katarzyna Kotarska

1415-1500 5 C
1600-1645
1650-1735
Koło języka angielskiego klas V-VI Osuch-Ignacok Melania 1510-1555 3 A
Koło języka angielskiego klas VII Szymkiewicz Kamila 1510-1555 25 D
Koło informatyczne klas I-III Ślusarczyk Henryka 1510-1555 6 C
Koło informatyczne klas V-VI Walaś Agnieszka 1510-1555 14 D
Gry i zabawy ruchowe z elementami tańca Siuda Anna 1600-1645 SK
Koło informatyczne klas VII-VIII Sołtys Jarosław 1740-1825 9 C
PIĄTEK
Koło matematyczne klas VII acg Misztal Dorota 740-825 11 D
Koło historyczne klas V-VI Martyna Stępień 1020-1105 26 D
Koło plastyczne klas III Stępniewska Sylwia 1020-1200 6 B
Zajęcia wokalno-instrumentalne klas I-II Borycki Paweł 1215-1300 Sala bilardowa
Koło języka niemieckiego klas VII-VIII Wiśniewska Katarzyna 1415-1500 ^ D
Gry i zabawy ruchowe z elementami tańca Siuda Anna 1415-1500 SK
Koło języka angielskiego klas VIII Mikutel Magdalena 1510-1555 25 D
Koło fizyczne klas VII-VIII Libicka-Krok Beata 1510-1555 1 D
Zajęcia wokalne klas IV-VIII Katarzyna Kotarska 1510-1555 5 C

 

Aktualności szkolne

Archiwum