Zimowy Wielobój LA Szkół Podstawowych za nami!

W ostatni czwartek (14 kwietnia) zakończyła się kilkumiesięczna rywalizacja szkół podstawowych w Halowych Mistrzostwach Kielc w Zimowym Wieloboju Lekkoatletycznym. Odbywa się ona w czterech konkurencjach: biegu na 60m, biegu na 600m, skoku w dal i rzucie piłką lekarską. W ostatecznej klasyfikacji uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca, w większości na podium. Szczególne gratulacje należą się chłopcom z klas VI. W tej kategorii wiekowej całe podium zajęli nasi uczniowie!. Oprócz tego uczniowie naszej szkoły w poszczególnych konkurencjach Wieloboju uplasowali się na najwyższych miejscach. I tak: F. Kaczmarek (VIg) zajął I miejsce w biegu na 60 m, I miejsce w biegu na 600m, II miejsce w skoku w dal i II miejsce w rzucie piłką lekarską, co w końcowej ogólnej klasyfikacji dało mu II miejsce i srebny medal!. O. Jagodzki (VIa) zajął I miejsce w skoku w dal, II miejsce w biegu na 60m, III miejsce w biegu na 600m, co pozwoliło mu uzyskać ostatecznie brązowy medal i III miejsce! M. Dąbrowski (VId) zajął: I miejsce w rzucie piłką lekarską, II miejsce w biegu na 600m, IIIm w biegu na 60m, II miejsce w skoku w dal, co dało mu najwyższy stopień podium – złoto! W. Tobera (IVa) II miejsce w biegu na 600m a ostatecznie zdobył brązowy medal. Wśród dziewcząt  P. Wira (VIe) zajęła I miejsce w biegu na 600m, a w rywalizacji całościowej VI miejsce, natomiast N. Magdziarz zajęła miejsce V. Wszystkim naszym reprezentantom serdeczne gratulujemy!!!!