Zimowy Wielobój LA za nami!!

Uczniowie nasze szkoły już kolejny raz wzięli udział w Halowych Mistrzostwach Kielc w Zimowym Wieloboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych, organizowanym przez Urząd Miasta Kielc oraz Kielecki Klub Lekkoatletyczny.  Dziewczęta i chłopcy rywalizowali w następujących konkurencjach: skok w dal, bieg na 60m, rzut piłką lekarską 3kg w przód. Zawody odbyły się  pięciokrotnie na aneksie lekkoatletycznym hali MOSiR, przy ul. L. Drogosza, w terminie od 30 stycznia do 14 kwietnia 2015 roku (finał). Przez cztery kolejne spotkania uczniowie rywalizowali w poszczególnych konkurencjach, a wyniki były przeliczane na punkty, które w ostatecznym rozrachunku pozwoliły im zakwalifikować się do rundy finałowej. Cała reprezentacja naszej szkoły znalazła się w ścisłym finale, w którym uczniowie zdobyli bardzo wysokie lokaty:

– Jakub Sobura-Durma – I miejsce w rywalizacji chłopców klas szóstych,

– Oskar Jagodzki – II miejsce w rywalizacji chłopców klas piątych,

– Filip Kaczmarek – III  miejsce w rywalizacji chłopców klas piątych,

– Natalia Magdziarz – III miejsce w rywalizacji dziewcząt klas piątych,

– Kacper Zych – VI miejsce w rywalizacji chłopców klas piątych,

– Julia Tetelewska  – VII miejsce w rywalizacji dziewcząt  klas piątych.

W każdej grupie wiekowej wśród dziewcząt i chłopców rywalizowało ze sobą kilkadziesiąt osób, tym bardziej serdecznie gratulujemy!