10 czerwca w SP nr 39 w Kielcach, odbył się Turniej Gier i Zabaw dla klas I – III szkół podstawowych. Nasza reprezentacja (J. Kobylecki, K. Mazurkiewicz, T. Skopowski, A. Woźniak, M. Ciulęba, S. Kubicz, B. Michalska, L. Świątek, F. Pałka, W. Pałka, J. Bednarczyk, P. Michalski, A. Postrach, N. Wojnowska, Z. Dudek, Z. Łosin, J. Maciasz, M. Chaj, O. Błaszczyk, I. Chmielewski, L. Klekociuk, O. Łyczek, I. Świątek) dzielnie walczyła ze swoimi rówieśnikami na poziomie klas I, II, III. Włożone w zawody serce i pozostawione na parkiecie krople potu świadczą o bardzo dobrym występie naszych młodych zawodników, którzy ostatecznie zajęli II miejsce. Serdecznie gratulujemy występu!








Copyright SP 25 w Kielcach 2026