8 czerwca w naszej szkole odbył się Finał Mistrzostw Kielc SP w mini piłce ręcznej chłopców klas IV. Podopieczni p. T. Litwina (I. Bednarek, K. Grzywalski, K. Kozłowski, J. Litwin, J. Miksa, M. Pajchel, F. Rudny, P. Zaręba, F. Byszewski, J. Kozieł, J. Czarnecki) po rozegraniu wszystkich meczy okazali się najlepszymi młodymi szczypiornistami w naszym mieście i zdobyli tytuł Mistrza Kielc! Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom!






Copyright SP 25 w Kielcach 2026