Ostatnie spotkanie realizowane w ramach projektu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” odbyło się w formie gry terenowej na Stadionie w Kielcach. Była to doskonała okazja do sprawdzenia wiedzy i umiejętności zdobytych przez uczniów podczas wcześniejszych zajęć projektowych.
Uczestnicy, pracując w zespołach, wykonywali różnorodne zadania wymagające współpracy, kreatywności oraz wykorzystania zdobytych kompetencji. Nie zabrakło również chwili na odpoczynek i integrację przy poczęstunku – słodkiej bułce z serem oraz kiełbasce z grilla. Zwieńczeniem wydarzenia było podsumowanie całego turnieju, ogłoszenie wyników oraz wręczenie symbolicznych nagród dla szkół reprezentowanych przez poszczególne zespoły. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i stanowiło doskonałe podsumowanie wielu miesięcy wspólnej pracy, nauki i rozwijania kompetencji przyszłości.

Nagroda dla naszej szkoły za realizację projektu


















Copyright SP 25 w Kielcach 2026