Z ogromną satysfakcją informujemy o znakomitych wynikach uczniów Szkoły Podstawowej nr 25 w Kielcach w „Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Geograficznej”. Konkurs odbył się w kwietniu 2026 roku, natomiast oficjalne wyniki dotarły do szkoły w czerwcu. Nasi uczniowie po raz kolejny udowodnili, że geografia należy do ich mocnych stron. W kategorii klas IV–V aż 7 uczniów zdobyło tytuł laureata, natomiast w kategorii klas VII–VIII tytuł laureata uzyskały 4 osoby. Tak liczne grono wyróżnionych świadczy o wysokim poziomie wiedzy geograficznej naszych uczniów, ich systematycznej pracy oraz zaangażowaniu w rozwijanie swoich zainteresowań. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a szczególnie laureatom, życząc im kolejnych sukcesów naukowych i pasji do odkrywania świata. Szkolnym koordynatorem konkursu był Artur Staniszewski, przy wsparciu Martyny Falkiewicz – Wiatr.














Copyright SP 25 w Kielcach 2026