Ogromny sukces naszych sportowców w klasyfikacji miejskiej!

  • Opublikowano: 25 czerwca 2026

We wtorek 23 czerwca, podczas spotkania w Restauracji Olimpijskiej na terenie Stadionu MOSIR przy ul. Bocznej w Kielcach, odbyło się podsumowanie sportowego roku szkolnego 2025/2026. W rywalizacji sportowej zorganizowanej przez Urząd Miasta Kielce, Miejski Szkolny Ośrodek Sportu wchodzący w skład zespołu Placówek Oświatowych nr 2 Kielcach, w roku szkolnych 2025/2026 wzięło udział 47 szkół podstawowych i średnich czyli blisko 6000 młodych sportowców. Na spotkaniu zostały wyróżnione placówki, których uczniowie osiągnęli największe sukcesy sportowe oraz nauczyciele wychowania fizycznego, których podopieczni stanęli na najwyższym stopniu podium w poszczególnych dyscyplinach.

Ogromnym naszym wspólnym sukcesem jest zdobycie I miejsca w rywalizacji młodzieży i II miejsca w rywalizacji dzieci wśród kieleckich szkół podstawowych. Szczególne podziękowania należą się naszym nauczycielom: pani Agnieszce Główczyńskiej, panom Tomaszowi Litwinowi i Tomaszowi Michalskiemu, za szczególny wkład w ten sukces! Wszystkim naszym małym i większym sportowcom bardzo dziękujemy – to wasza zasługa i powód do dumy dla nas wszystkich!