Towarzyski mecz koszykówki w naszej szkole!

  • Opublikowano: 26 czerwca 2026

W ostatni czwartek roku szkolnego 2025/2026 w naszej szkole odbył się towarzyski mecz koszykówki, który poprowadził p. Tomasz Litwin, a w którym zagrali wybitni koszykarze naszej szkoły, zarówno uczniowie obecnych klas ósmych (Krzysztof Zych, Igor Kowal, Danylo Silivanov) jak i nasi absolwenci (Franciszek Lis, Szymon Nowak, Piotr Kuncewicz, Adam Góral, Franciszek Hula, Maksymilian Kopciara, Oskar Milcarz, Sergiusz Kusiński, Igor Kubuś). Gościnnie wystąpił również p. Wojciech Kopciara – kierownik Krytej Pływalni „Jurajska” przy naszej szkole, ale przede wszystkim wielki pasjonata koszykówki. Wszyscy super się bawili, rozgrywając przy okazji mecz w swojej ulubionej dyscyplinie. Panowie – dziękujemy!