Z ogromną satysfakcją informujemy o znakomitych wynikach uczniów Szkoły Podstawowej nr 25 w Kielcach w "Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Geograficznej". Konkurs odbył się w kwietniu 2026 roku, natomiast oficjalne wyniki dotarły do szkoły w czerwcu. Nasi uczniowie po raz kolejny udowodnili, że geografia należy do ich mocnych stron. W kategorii klas IV–V aż 7 uczniów zdobyło tytuł laureata, natomiast w kategorii klas VII–VIII tytuł
Czytaj więcejOstatnie spotkanie realizowane w ramach projektu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” odbyło się w formie gry terenowej na Stadionie w Kielcach. Była to doskonała okazja do sprawdzenia wiedzy i umiejętności zdobytych przez uczniów podczas wcześniejszych zajęć projektowych. Uczestnicy, pracując w zespołach, wykonywali różnorodne zadania wymagające współpracy, kreatywności oraz wykorzystania zdobytych kompetencji. Nie zabrakło
Czytaj więcejUczniowie klasy 6e pod opieką pani Agaty Miłek wzięli udział w emocjonującym konkursie „1 z 10”, który odbył się w ramach działań Koła Europejskiego. Uczestnicy zmierzyli się z pytaniami dotyczącymi Unii Europejskiej, jej państw członkowskich, symboli, instytucji oraz ciekawostek związanych z Europą. Konkurs był doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy oraz rozwijania zainteresowań europejskich. Po zaciętej rywalizacji zwyciężczynią
Czytaj więcej10 czerwca w SP nr 39 w Kielcach, odbył się Turniej Gier i Zabaw dla klas I - III szkół podstawowych. Nasza reprezentacja (J. Kobylecki, K. Mazurkiewicz, T. Skopowski, A. Woźniak, M. Ciulęba, S. Kubicz, B. Michalska, L. Świątek, F. Pałka, W. Pałka, J. Bednarczyk, P. Michalski, A. Postrach, N. Wojnowska, Z. Dudek, Z. Łosin, J. Maciasz, M. Chaj, O. Błaszczyk, I. Chmielewski, L. Klekociuk, O. Łyczek, I. Świątek) dzielnie walczyła ze
Czytaj więcej8 czerwca w naszej szkole odbył się Finał Mistrzostw Kielc SP w mini piłce ręcznej chłopców klas IV. Podopieczni p. T. Litwina (I. Bednarek, K. Grzywalski, K. Kozłowski, J. Litwin, J. Miksa, M. Pajchel, F. Rudny, P. Zaręba, F. Byszewski, J. Kozieł, J. Czarnecki) po rozegraniu wszystkich meczy okazali się najlepszymi młodymi szczypiornistami w naszym mieście i zdobyli tytuł Mistrza Kielc! Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom!
Czytaj więcejWe wtorek 2 czerwca w naszej szkole odbył się Finał Wojewódzki w piłce ręcznej chłopców klas VII - VIII. Po zaciętej walce reprezentacja naszej szkoły (K. Czarnecki, O. Wójcik, J. Zieliński, I. Prus, K. Putek, E. Wojtaszek, D. Silivanov, Ł. Gorajski, P. Ludwiński, L. Gawlik, N, Szuba, K. Szuba) pod wodzą trenera T. Litwina uplasowała się na II miejscu i zdobyła tytuł wicemistrzów województwa świętokrzyskiego. Uroczyste zakończenie
Czytaj więcejPierwsza pomoc przedmedyczna – umiejętności, które mogą uratować życie.W ramach realizacji projektu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” uczniowie uczestniczyli w kolejnych zajęciach rozwijających praktyczne umiejętności przydatne w życiu codziennym. Tym razem tematem spotkania była pierwsza pomoc przedmedyczna. Podczas zajęć uczestnicy poznali podstawowe zasady postępowania w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. Uczyli się
Czytaj więcejTerenoznawstwo w praktyce – kolejne zajęcia w ramach projektu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” .Uczniowie klas ósmych uczestniczący w projekcie „Szkoła Kompetencji Przyszłości” wzięli udział w kolejnych zajęciach rozwijających praktyczne umiejętności i kompetencje przydatne w codziennym życiu. Tym razem uczestnicy poznawali zagadnienia związane z terenoznawstwem i orientacją w terenie. Podczas zajęć ćwiczyli prawidłowe
Czytaj więcejCopyright SP 25 w Kielcach 2026