OBCHODY DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 12 października 2012 roku Grono Pedagogiczne oraz Wychowankowie Szkoły Podstawowej nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego w Kielcach zebrali się, aby wspólnie świętować jakże ważne święto – Dzień Edukacji Narodowej. Jak słusznie zauważył w swoim wystąpieniu Pan Dyrektor Sylwester Ozga, , ten dzień to nie tylko święto pracowników oświaty, ale i każdego Ucznia. Wszyscy zgromadzeni na auli szkolnej goście mogli obejrzeć przygotowany przy współpracy z Samorządem Uczniowskim program artystyczny. Gwoździem programu okazał się być teleturniej, w którym dwie przeciwne drużyny: VIPÓW (tu nauczyciele) oraz DEBEŚCIAKÓW( w tej roli pokazali się uczniowie) stoczyli ze sobą krwawy pojedynek o zdobycie palmy pierwszeństwa! Wszyscy uczestnicy musieli się wykazać dogłębną znajomością zagadnień związanych z funkcjonowaniem szkoły, oraz pochwalić się bezbłędną wiedzą z zakresu „jaka to melodia?” i „kto to powiedział?”. W rezultacie obie drużyny zdobyły po tyle samo punktów i teleturniej zakończył się remisem.Jak zwykle uroczystość uświetniona została występem naszego szkolnego chóru.  Organizatorom przedstawienia serdecznie dziękujemy, a wszystkim tym, którzy obchodzą swoje święto 14 października składamy najserdeczniejsze życzenia!!!