SPRZĄTANIE ŚWIATA- POLSKA 2014

Już od ponad 20 lat, wrzesień jest w Polsce miesiącem porządków i sprzątania świata. Tradycyjnie w trzeci weekend miesiąca czyli w dniach 15-19 września 2014r. uczniowie naszej szkoły dołączyli do tysięcy wolontariuszy, którzy w różnych zakątkach kraju organizują podobne akcje, przyczyniając się do zwiększenia świadomości ekologicznej Polaków i poprawy stanu czystości naszych miast i osiedli. W naszej akcji wzięło udział większość uczniów klas IV-VI, którzy na lekcjach wychowawczych i przyrody łącznie zebrali około 1200 litrów różnych śmieci i odpadków. Szkolni organizatorzy – SK LOP – gratulują i składają podziękowania uczniom, wychowawcom i nauczycielom przyrody za zaangażowanie i sprawną realizację „Sprzątania świata”.

Artur Staniszewski – opiekun SK LOP

SPRZATANIE ŚWIATA