III miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców.

IMG_20160317_172520

W czwartek 17 marca odbył się w Starachowicach Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców. Reprezentacja naszej szkoły po wygranym półfinale (07.03.2016r)  stanęła do walki z najlepszymi rywalami z naszego województwa. Zawody rozgrywane były w dwóch grupach A i B. Nasi chłopcy rywalizowali z uczniami: SP nr 5 Skarżysko – Kamienna, SP nr 13 Starachowice, SP Modliszewice, SP nr 27 Kielce, SP nr 1 Sandomierz.  Ostatecznie mistrzostwo województwa zdobyła SP nr 13 ze Starachowic, srebrny medal odebrali uczniowie SP Modliszewice, a zaszczytne III miejsce zdobyła nasza szkoła w składzie: B. Sęk – Vh, W. Osman – Ve, B. Szemraj – Vf, K. Marek – Vc, J.Padło – Vh, D. Piorun – Va, M. Nosarzewski – VId, M. Wyporkiewicz – VIg, J. Mikus – VId, Sz. Kacprzak – VIf, O. Lewandowski – VIe, J. Tusznio – VId. J.Woś – Vd. Każdy zawodnik otrzymał medal, dyplom oraz prezent w postaci bidonu! Serdecznie gratulujemy podopiecznym Pana R. Gila i Pani I. Jung!