Jasełka A.D. 2022!

Uroczystość Narodzenia Pańskiego przeżywamy głęboko m. in. dzięki pięknym tradycjom,
które są z nią związane. Wśród nich szczególne miejsce zajmują bożonarodzeniowe przedstawienia.

W tym roku mogliśmy powrócić do tego barwnego zwyczaju. Jasełka przygotowane zostały przez p. Elżbietę Ćwierz z klasą 8e. W przygotowaniach pomagał ks. Marcin Tatar. Pani Katarzyna Kotarska odpowiadała wraz z chórem szkolnym za oprawę muzyczną, a za dekoracje pan Mirosław Piątkowski.

Na widowni zasiedli uczniowie wybranych klas oraz pan Dyrektor wraz z towarzyszącą mu zastępczynią, panią Iwoną Karaś.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-5.png

Wszystkim odpowiedzialnym za zorganizowanie tego przedsięwzięcia gratulujemy i serdecznie dziękujemy za ogrom włożonej pracy!