„Jest taki dzień…”

Podopieczni Szkoły Podstawowej nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego w Kielcach co roku starają się w sposób szczególny uczcić czas Bożego Narodzenia. Również i tym razem postanowili przygotować właśnie z tej okazji jasełka. Uczestniczyli w nich wszyscy uczniowie, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły, a także zaproszeni goście. Z całą pewnością wśród publiczności nie było osoby, na której przygotowana inscenizacja nie zrobiłaby ogromnego wrażenia. Gra młodych aktorów- uczniów klasy 5f oraz przygotowana scenografia i kostiumy były na najwyższym poziomie. Na szczególna uwagę i pochwałę zasługuje również oprawa muzyczna przedstawienia –  przepiękne, chóralne wykonania popularnych kolęd i pastorałek. Za ogrom pracy włożonej w przygotowanie tej pięknej inscenizacji Uczniom i ich Opiekunem serdecznie dziękujemy! Dzięki Wam, te święta będą dla nas wszystkich jeszcze bardziej cudowne i magiczne!!!