Jesteśmy najlepsi w pływaniu!!!!

SONY DSC

W piątek, 20 listopada br, reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Finale Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych dziewcząt i chłopców w pływaniu. Zawody odbywały się na pięknej i nowoczesnej pływalni „Rawszczyzna” w Ostrowcu Świętokrzyskim. Uczniowie klas III – VI mieli do pokonania dystans 25m sposobem dowolnym. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy startowali w sztafecie 8x25m. Bezapelacyjnie dziewczęta z naszej szkoły były najlepsze, zdobywając tytuł mistrzyń województwa. Były to: Jagodzińska Amelia – IIIf, Strzępek Oliwia – IIIb, Gil Beata – Vg, Wojciechowska Maja – Vg, Maciążek Oliwia – Ve, Nowak Zuzanna – Vb, Postrach Wiktoria – Vd, Węska Kinga – VIb, Wira Patrycja – VIe. Chłopcy również uzyskali bardzo dobry wynik, zajmując zaszczytne drugie miejsce, Byli to: Krawczyk Dariusz – IIIb, Turek Mateusz – IVb, Baran Wiktor – IVb, Kundera Olaf – Vg, Krasoń Kamil – Vf, Stolarczyk Krzysztof – Vb, Skowron Aleksander – Vd, Zaczek Marcin – VId, Fortuński Jan – VIg. Podopiecznym Pana Leszka Januchty serdecznie gratulujemy, tym bardziej że w rywalizacji dziewcząt i chłopców startowało po 11 szkół z całego województwa! Nasi Górą!!!!