Kolędowanie w par. bł. J. Matulewicza

31 stycznia o godz. 19.00 w par. bł. J. Matulewicza w Kielcach odbyło się wspólne kolędowanie. Z racji parafialnego odpustu i kończącego się okresu śpiewania pieśni bożonarodzeniowych członkowie Duszpasterstwa Młodzieży SKAŁA zaprosili do współpracy przedstawicieli naszej szkoły: klasę 3g wraz z wychowawczynią, p. Dominiką Rachuną.

Kolaboracja zaowocowała wspaniałym wieczorem kolędowym – młodzież śpiewała kolędy i opowiadała o narodzeniu Pana Jezusa na podstawie Ewangelii, a dzieci z naszej szkoły czytały bożonarodzeniową poezję. Efekty tych wspólnych działań można obejrzeć na parafialnym kanale youtube.com:

Niech pokój płynący z betlejemskiej stajenki, w której narodził się Jezus Chrystus, napełnia serca wszystkich osób tworzących naszą szkolną społeczność!

ks. Karol Stawowczyk