Kolejny raz jesteśmy niepokonani w pływaniu!

Prawie 200 uczniów z klas V-VI rywalizowało w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w pływaniu, które 7 marca odbyły się na pływalni Foka w Kielcach. Zawodnicy rywalizowali w następujących konkurencjach: 50m stylem grzbietowym, 50m stylem klasycznym, 50m stylem dowolnym, 100m stylem zmiennym, sztafeta 4 x 50m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców. Reprezentacja naszej szkoły (Bartosz Prasał, Kornel Mucha, Alan Piekarski, Tomasz Pietrasiak, Mateusz Ślizanowski, Szymon Ślizanowski, Julia Ernestowicz, Kornelia Kubicz, Amelia Grzegorczyk, Helena Grzegorczyk, Magdalena Sell, Iga Polut, Michalina Winiarska) znowu pokazała najwyższej klasy umiejętności w poszczególnych konkurencjach oraz zdecydowanie wygrała w klasyfikacji drużynowej! Zdobyliśmy w sumie 13 medali: 4 złote, 7 srebrnych oraz 2 brązowe. Wszystkim naszym pływakom gratulujemy i dziękujemy!