MAMY MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA W PŁYWANIU!

W ostatni czwartek listopada, na Pływalni „Rawszczyzna” w Ostrowcu Świętokrzyskim, odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych zawodach pływackich dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych, w dwóch kategoriach: klasy III – VI oraz klasy VII – VIII. Nasi uczniowie znów okazali się godnymi rywalami dla swoich rówieśników, a w przypadku młodszych sztafet – rywalami nie do pokonania!. W roczniku 2007 i młodsi, dziewczęta zajęły I miejsce (A. Bocak, A. Prasał, O. Karczewska, M. Dąbrowska, J. Nowińska, W. Nagórna, A. Czerwińska, K. Sell, I. Boruń, M. Chrabąszcz), chłopcy również zajęli I miejsce (F. Lis, M. Mucha, J. Dąbrowski, M. Osuch, J. Kundera, A. Górski, M. Baster, P. Oleś, M. Konopka), a w roczniku 2005 – 2006, dziewczęta zajęły III miejsce ( A. Jagielska, M. Segieta, W. Jagielska, J. Michalska, A. Ślusarczyk, W. Błachut, Z. Morawiecka, B. Jastrzębska, N. Bednarska, M. Sobczak), a chłopcy VI miejsce (J. Banach, D. Basa, W. Baran, D, Krawczyk, B. Bożyk, K. Janus, M. Turek, W. Michta, S. Stodulski, I. Jaworski). Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym pływakom!