Nasze siatkarki i siatkarze najlepsi w II Festiwalu Sportów Halowych!

W środę 9 czerwca, w ZS nr 2 w Kielcach rozpoczął się II Festiwal Sportów Halowych o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego oraz Dyrektora ZS nr 2 w Kielcach. Zawody odbywały się w hali sportowej X LO Mistrzostwa Sportowego przy ul. Jagiellońskiej 90 w Kielcach. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy z klas VII i klas VIII pokazali, że przerwa w rywalizacji sportowej spowodowana pandemią nie miała wpływu na formę naszych zawodników, i jak zawsze stanęli na najwyższych stopniach podium. Dziewczęta klas VII (K. Trela, H. Bis, A. Borowiecka, K. Kuchta, M. Dąbrowska, J. Janicka, K. Bukowska, B. Rurarz, J. K. Pióro, M. Tetelewska) zajęły II miejsce, a niepokonane okazały się ich starsze koleżanki z klas VIII (J. Stępniewska, D. Kwarciak, E. Kwarciak, B. Wawer, A. Jamka, L. Jastrzębska, ) które zdobyły I miejsce.

Równie dobrze zaprezentowali się nasi siatkarze: uczniowie klas VII (J. Krawczyk, M. Osuch, J. Pieczyrak, M. Kosowicz, Sz. Salata, K. Materna, K. Dulemba) zajęli najwyższe miejsce zdobywając złoto, a ich starsi koledzy z klas VIII (M. Marczewski, J. Łodo, O. Kowalski, Sz. Knap, J. Dąbrowski) zajęli II miejsce.

Dodatkowo dwoje naszych uczniów zdobyło tytuł: najlepszej zawodniczki – K. Pióro,  najlepszego zawodnika turnieju – M. Osuch.                                      Wszystkim serdecznie gratulujemy sukcesów!