Obchody Światowego Dnia Życzliwości w SP 25

Już po raz kolejny w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości, który przypada 21 listopada. Inicjatywa ta służy promowaniu pokoju na całym świecie poprzez okazywanie serdeczności i wzajemnego ciepła. Z tej okazji Samorząd Uczniowski SP 25 przygotował dla swoich Koleżanek i Kolegów wiele niespodzianek. Na szkolnych korytarzach królował kolor żółty, czyli symbol radości i optymizmu. Element garderoby w tym kolorze gwarantował niepytanie przez nauczycieli. Tego dnia szkolną aulę ozdobiły ogromne skrzydła wyklejone piórami z miłymi słowami, cytatami i myślami na temat serdeczności i przyjaźni, przygotowane przez społeczność uczniowską SP 25. Chętni mogli zrobić sobie zdjęcie na ich tle i poczuć moc pozytywnych uczuć, bo przecież „życzliwość uskrzydla”, daje wiele radości i zacieśnia relacje międzyludzkie. Dopełnieniem świętowania była „taneczna przerwa”, podczas której uczniowie wspólnie tańczyli m.in. belgijkę. Radosna atmosfera i uśmiech udzielały się wszystkim. Dzięki zaangażowaniu Samorządu Uczniowskiego można było poczuć niezwykle pozytywną energię i przypomnieć sobie, że warto być życzliwym na co dzień. Dziękujemy za wspólną zabawę!

Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami