OBCHODY URODZIN PATRONA SZKOŁY- KORNELA MAKUSZUŃSKIEGO

O patronie naszej szkoły- Kornelu Makuszyńskim pamiętamy przez cały rok, ale szczególnie wtedy, gdy zbliża się kolejna rocznica jego urodzin. W związku z tym szczególnym dniem , w murach szkoły odbyło się przedstawienie przygotowane przez uczniów naszej placówki. Młodzi aktorzy zaprezentowali wszystkim zgromadzonym gościom  wesoły i ciekawy program artystyczny. Na scenie mogliśmy obejrzeć kolorowe postacie z  książek pisarza,  a także mieliśmy okazję zobaczyć ulubioną zabawę Makuszyńskiego z dzieciństwa- walkę plemion indiańskich. Całość inscenizacji dopełnił jak zwykle świetny występ szkolnej grupy wokalnej.  Podczas uroczystego apelu wręczono również nagrody laureatom „Urodzinowego Konkursu Wiedzy o Życiu i Twórczości Kornela Makuszyńskiego”.

Całej braci szkolnej przypominamy o tym, aby co dzień wcielali w życie słowa naszego opiekuna:  „Stracony jest każdy dzień bez uśmiechu…”

apel-Makuszyński3 apel-Makuszyński4 apel-Makuszyński2 apel-Makuszyński 6 apel- Makuszyński5 apel-Makuszyński8 apel-Makuszyński7