Pasowanie pierwszoklasistów na uczniów.

Dnia 26. 09. 2013 roku w auli szkolnej doszło do bardzo ważnego i podniosłego wydarzenia. Szkoła Podstawowa Nr 25 przyjęła (już oficjalnie) do swego grona wychowanków klas pierwszych. Ponad 170 dzieci złożyło uroczystą przysięgę i zostało „pasowanych” na uczniów. Uśmiechnięte buzie i błyszczące oczy świadczyły o tym, że nasze Pierwszaki czekały z niecierpliwością na ten moment. Każdy uczeń otrzymał wspaniały dyplom oraz pluszaka, a także odcisnął na pamiątkę swój paluszek w szkolnej kronice.

Tak więc kochane Pierwszaki, życzymy Wam wszystkiego co najlepsze. Spełnijcie swoje marzenia i z podniesioną głową wkroczcie w ten nowy etap życia, godnie i dumnie reprezentując Szkołę Podstawową Nr 25 w Kielcach.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA