Podsumowanie Konkursu „Sport w wyobraźni ucznia”

Komisja konkursowa Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Kielcach, dokonała podsumowania i wyłoniła zwycięzców Wojewódzkiego Konkursu plastycznego: „Sport w wyobraźni ucznia”. Celem konkursu było promowanie sportu poprzez rozwijanie umiejętności plastycznych i wyobraźni dziecięcej dotyczącej aktywności fizycznej.  Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością i wyobraźnią, przedstawiając swoje artystyczne wizje przelane na papier. Również uczniowie naszej szkoły znaleźli się w gronie najlepszych i zostali wyróżnieni: M. Jaśkowski – klasa VIII, J. Kiniorska – klasa VII, T. Sztandera i G. Świątek – klasa VI, oraz uczniowie klasy I: J. Kozioł, K. Kozioł, N. Bielecka, M. Mizura, Z. Śmietanka.  Serdecznie gratulujemy sukcesu!