Program „Owoce w szkole” znów ruszył!

24.09.2013 roku w naszej szkole odbyła się wojewódzka inauguracja akcji „Owoce w szkole”. Organizatorem tych działań jest Agencja Rynku Rolnego. Już po raz piąty uczniowie klas I-III będą mogli skorzystać z tego programu. W jego ramach przez 10 tygodni każdego semestru dzieciaki będą otrzymywać świeże warzywa, owoce i soki. Akcja ta ma na celu obudzić zdrowe nawyki żywieniowe u naszych milusińskich, a także dostarczyć im wiedzy na temat tego, jakie produkty żywnościowe należy spożywać, aby prawidłowo i zdrowo się rozwijać. Uczniowie SP 25 doskonale przyswoili sobie już tę wiedzę, dlatego też własnoręcznie wykonywali przepyszne i zdrowe przekąski – kanapki, sałatki i koreczki. Wszystko to oczywiście ze świeżych i zdrowych owoców oraz warzyw!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA