Projekt OZE/LOP – Sukces! I miejsce!

Miło nam podzielić się wrażeniami z uczestnictwa naszej szkoły w akcji konkursowej „Szkolny Dzień Czystego Powietrza 2023” pod patronatem Urzędu Miasta Kielce. Nasz zespół nie tylko wziął udział w wydarzeniu, ale także zdobył I miejsce spośród 11 kieleckich szkół, co jest ogromnym powodem do dumy i radości.
     W dniu konkursu, atmosfera była niesamowicie pozytywna, pełna entuzjazmu i zaangażowania wszystkich uczestników. Zespół naszej szkoły przedstawił kompleksowy projekt, obejmujący zarówno działania edukacyjne, jak i praktyczne inicjatywy, mające na celu poprawę jakości powietrza w naszym otoczeniu.
Dziękujemy Urzędowi Miasta Kielce za zorganizowanie konkursu, który nie tylko inspiruje, ale również skupia uwagę na kluczowych kwestiach związanych z ochroną środowiska.
Koordynator akcji konkursowej: Martyna Falkiewicz-Wiatr,
współpraca: Jolanta Domagała, Artur Staniszewski -opiekunowie LOP