Projekt OZE/LOP – Szkolny Konkurs „PROMUJEMY ELEKTROMOBILNOŚĆ”

We wrześniu 2023 r. wśród uczniów klas 4-8 przeprowadzony został Szkolny Konkurs „PROMUJEMY ELEKTROMOBILNOŚĆ” w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu . Zakładał on m.in. promowanie zmiany przyzwyczajeń transportowych, propagowanie wiedzy i postaw ekologicznych wśród uczniów i w społeczeństwie rodzin naszych uczniów. Do komisji dotarło kilkadziesiąt prac ze wszystkich poziomów klas.
Komisja składająca się z nauczycieli przedmiotów przyrodniczych naszej szkoły miała nie lada problem ale ostatecznie wyłoniono 10 najlepszych prac, które zostały nagrodzone oraz zaprezentowane na szkolnej auli i podczas Szkolnej akcji Światowy Dzień bez Samochodu. Poniżej prezentujemy fotorelację z wystawy pokonkursowej.
— Konkurs został zrealizowany w ramach Projektu OZE