„Rodzinne strony św. Jana Pawła II”

Wracamy pamięcią do październikowego konkursu plastycznego dedykowanego uczniom klas 0-4.

Byli oni zaproszeni do tego, aby – z okazji 44 rocznicy wyboru św. Jana Pawła II na Stolicę Piotrową – przygotować prace plastyczne związane z jego osobą.

W tym roku temat konkursu dotyczył miejsc związanych z dorastaniem przyszłego papieża, a do takich należą przede wszystkim Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Kraków i polskie góry (Tatry).

Jury mogło nagrodzić uczestników na każdym poziomie wiekowym, dzięki zaangażowaniu sponsorów. Za konkurs był odpowiedzialny ks. Karol Stawowczyk, któremu z pełnym zaangażowaniem pomagał cały zespół katechetów.

Nagrody i dyplomy uczestnikom wręczył w uroczysty sposób pan Dyrektor, Sylwester Ozga.